Služby

 

Vyŕízení celních dokumentů pro dovoz do Ruska. Pro naše zákazníky přejímáme za účelem importu do Ruské federace všechny v úvahu přicházející celní formality, jako je deklarace a kompletní průběh procleni. Na dotaz obstaráme všechny potřebné doklady, pro vyřízení celných formalit. Pro bezproblémový dovoz zboží do Ruska Vám nabízíme následujíci služby:

  • Vyřizení celních deklarací
  • Skladování dodávek/zboží v celním skladu
  • Obstaráni povolení pro celní orgány a posudky celních laboratoří
  • Obstaráni certifikátů o shodě (ROSTEST)
  • Informace a poradenství zákazníkům ke všem otázkám celních formalit

Pro naše zákazníky zajistíme úplný balík doprovodných dokumentů/papírů:

  • Kopie celních dokumentů
  • Účty
  • Smlouvu o dodávce
  • Potřebné certifikace

Veškeré zboží může být importováno do Ruské federace, v dopředu vypočteném času.

Sběrná služba

Sběr a dodávka zboží,moderní způsob přepravy/transportu-spoří náklady na přepravu,je rychlá a nekomplikovaná. Přepravovat samostatně menší množství zboží se nevyplácí, proto se soustřeďuje/sbíra na naších skladech. Pro Vás přebíráme a stále kontrolujeme přepravu Vašeho zboží,přepravovaného do Ruské federace. Pravidelné odjezdy z Prahy. Po obdržení přepravní zakázky okamžitě začíná proces vyřizováni exportních formalit, čímž se zabraňuje, ne zrovna malému zdržení. Současně s tím se připravuje dovoz do Ruské federace. Dodávky od dveří ke dveřím-Door to Door-jsou tak umožněny i pro malá množství zboží.

Celokamionová přeprava

Nabízíme Vám jednoduché řešení,jak přepravit zboží do Ruské federace. Spolupracujeme s většími společnostmi,přepravované zboží je vždy pojištěno pojistkou odpovídající hodnoty.Velké dodávky a zasílaná množství zboží,jedním nebo pomoci více nákladních aut,bude provedeno podle Vašeho přáni,s proclením v České republice i Ruské federaci. Pro optimální průběh a úplnou kontrolu o kompletnosti celé dodávky zboží je možné si kdykoliv zjistit stav dodávaní/zasíláni. Vývoz do Ruské federace se uskutečňuje každý týden minimálne dva krát.Přepravná doba do Moskvy je 8-10 dnů v závislosti na čekacích dobách na hraničních přechodech. Přeprava náklad§ do Ruska je možná za požití Carnetů TIR,nebo na základě celní průvodky,naše firma využíva systému TIR,který je osvědčený a bezproblémový.

Česky